Przejdź do treści
Strona główna » BLOG HISZPAŃSKI » Podsumowanie obóz hiszpańsko-konny 2022

Podsumowanie obóz hiszpańsko-konny 2022

Wspaniały czas na łonie natury

Pora rozliczyć się  z założeń: Wiadomo, że podczas wakacji czy też wyjazdu dzieciom trudniej jest uczyć się. Jednak gdy przemycamy język, wyrażenia i słownictwo podczas wykonywania różnych czynności zdecydowanie przynosi to zamierzony efekt. Sami zobaczcie👇👇👇

Podczas wykonywania różnych czynności dzieci nauczyły się w naturalny sposób posługiwać językiem i to bez książek czy siedzenia w ławce! Prawda, że fajnie wyszło? A co jeżeli Twoje dziecko nie mówi po hiszpańsku? Nie ma problemu nauczymy podstawowych zwrotów przy różnych okazjach. Jeżeli zarazi się nasza pasją do tego pięknego języka – to super! Jeżeli jednak będzie inaczej nie będziemy do niczego zmuszać. Jesteśmy przygotowane na każdy wariant i nie ma mowy o nudzie!

Główną aktywnością i atrakcją podczas obozu, jest jazda konna. Pod okiem wykwalifikowanych i przemiłych instruktorek. Dzieci przełamują bariery bądź doskonalą swoje umiejętności 👇👇👇

Zapisy na obóz hiszpański konny (lipiec-sierpień) 2023
Zapisy dla dzieci w wieku od 9-15 lat
Podanie numeru telefonu nie jest wymagane, ale może ułatwić nam komunikację. Podane dane zostają tylko i wyłącznie w naszej bazie i nigdy nie są udostępniane innym podmiotom.

🇪🇸 Nie zamierzam rozpisywać się jak to było super. Myślę, że z mojej perspektywy jako organizatora było na prawdę dobrze. Cenniejsze są jednak opinie uczestników z obozu 2022:

Subscribe
Powiadom o

9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Aga, dzieciaki mega zadowolone. Dziękujemy. Organizacja super, na pewno tam z Tobą za rok wrócą:)

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Pani Agnieszki. Pomyślała o wszystkim! Podziwiam jej lekkość i naturalność w nauczaniu języka. Młodzież z łatwością przyswajała nowe słówka i zwroty. Niech najlepszym podsumowaniem będzie lista dzieci zapisanych już na przyszły rok. Do zobaczenia!

Hemos pasado una semana llena de diversión y emoción. Los niños al principio tenían miedo de hablar conmigo, pero unos días después pudieron soltarse y abrirse a una nueva cultura. Estoy segura de que el año que viene va a ser incluso mejor que este. ¡No puedo esperar para comenzar una nueva aventura!

Mieliśmy tydzień pełen zabawy i wrażeń. Dzieci na początku bały się ze mną rozmawiać, ale kilka dni później potrafiły odpuścić i otworzyć się na nową kulturę. Jestem pewna, że przyszły rok będzie jeszcze lepszy niż ten, już nie mogę się doczekać rozpoczęcia nowej przygody!

Myślę, że wszystkim się podobała ta konna wyprawa w kraj języka hiszpańskiego.
Bardzo podobały mi się los pequeños perritos (cachorros) y gatitos (najbardziej Ilona).

Gracias por todas las aventuras!!!
Nos vemos (en el próximo año).
(\_/)
|oo|
(00)
Pozdrawiam Azalkę – mi caballo favorito.

Agnieszka dzieciaki bardzo zadowolone dziękuję