Przejdź do treści
nasze książki

Od autorki:

„Dla mnie, jako lektora, zawsze najtrudniejszym elementem przygotowania do zajęć hiszpańskiego było znalezienie odpowiednich materiałów do prowadzenia konwersacji na dany temat. Brakuje pomocy naukowych w języku hiszpańskim, które wykorzystywałyby słownictwo użytkowe z danej dziedziny, skondensowane w przystępnym i obrazowym tekście. Mam nadzieję, że przygody Ana Lucía staną się przyjemną lekturą dla uczących się języka hiszpańskiego oraz bogatym zbiorem materiałów i inspiracji dla lektorów i uczniów."

Hiszpański dla początkujących

Jak zacząć naukę hiszpańskiego? 
Nic prostszego książki po hiszpańsku dla początkujących są doskonałym elementem wspomagającym osoby początkujące.
Ponadto w książkach znajdziesz nagrania mp3 po hiszpańsku z wyjaśnioną gramatyką.

książka po hiszpańsku

Un Payaso loco zapnijcie pasy

Jest to zupełna nowość na rynku polskim i zagranicznym. Nauka poprzez zabawę sprawi że bezwiednie będziesz się uczyć nowych zwrotów hiszpańskich. Dzięki temu, że do książki nagraliśmy dubbingowanego audiobooka będziesz mógł/ mogła posłuchać jak prawidłowo należy akcentować hiszpańskie słowa! Sięgnij po szalonego pajaca nie zależnie od tego ile masz lat.

książka po hiszpańsku ana lucia

Ana lucia Cambia la vida

Fantastyczna opowieść dla Ciebie. Jesteś, już po kilku godzinach zajęć hiszpańskiego? A może dopiero chcesz zacząć swoją hiszpańską przygodę? Ta pozycja jest nie tylko obowiązkowa na początku nauki hiszpańskiego, to także nieodłączny zbiór podstawowej gramatyki z nagraniami m3.

Hiszpański dla średniozaawansowanych

Hiszpańskie czasy przeszłe, jeden z najważniejszych elementów nauki języka hiszpańskiego.
Od teraz gramatyka hiszpańska będzie niezwykle przyjazna.
Na końcu książki znajdziesz ćwiczenia gramatyczne na hiszpański czas przeszły. Ponadto w książce Ana Lucia a la vuelta de la esquina znajdziesz  zadania na hiszpańskie tłumaczenia najważniejszych zwrotów podczas wynajmu/ kupna mieszkania   czy tez apartamentu wakacyjnego.

Ana Lucia a la vuelta de la esquina

W tej kolejnej książce dla średniozaawansowanych Any Lucii, decyduje się przeprowadzić się do mieszkania w Krakowie, jako że jest już zmęczona współdzieleniem mieszkania z problematycznymi lokatorami.

książka po hiszpańsku Ana Lucia y los Mayas

Ana Lucia y los Mayas

To opowiadanie po hiszpańsku, poziom A2-B1. Bohaterowie wyruszają do Meksyku! W tej książce poznasz różnice między językiem hiszpańskim w Hiszpanii i Meksyku. Dzięki ciekawej i wciągającej historii utrwalisz nowo poznane słownictwo a trudniejsze wyrażenia i kolokwializmy znajdziesz w słowniczku. Na końcu książki przypomniana gramatyka (zestawienie czasów przeszłych) oraz ćwiczenia z kluczem.

Hiszpański dla zaawansowanych

Hiszpańskie subjuntivo to nie lada gratka.
Jednak z naszą książką po hiszpańsku gdzie najpierw przeczytasz opowiadanie, a na końcu znajdziesz wytłumaczone subjuntivo w sposób jakiego nie znasz! Będzie łatwo i przyjemnie.

książka po hiszpańsku UNA AVENTURA SOBRE RUEDAS CON ANA LUCIA

Una aventura sobre ruedas con Ana Lucia

Una aventura sobre ruedas con Ana Lucia to pełne akcji opowiadanie po hiszpańsku. Poznasz także kolokwializmy hiszpańskie.

La biblioteca del misterio - kryminał hiszpański

La biblioteca del misterio - kryminał hiszpański

“W małej miejscowości zaginął bibliotekarz. Podczas poszukiwań czekają na Ciebie niesamowite przygody będące jednocześnie fantastyczną okazją do powtórzenia słownictwa. Jest to historia, w której tajemnice i zagadki przeplatają się z sytuacjami z życia codziennego, łącząc przyjemność lektury z nauką języka hiszpańskiego” .