Przejdź do treści

Język hiszpański kurs Online

Z hiszpańskim obcuje już podad 17 lat. Tworzymy prawdziwą hiszpańską atmosferę na lekcjach hiszpańskiego.

Najważniejsze jest potrafić rozmawiać, dogadać się w codziennych sytuacjach. Żadna aplikacja do nauki języka hiszpańskiego  nie zastąpi człowieka, z którym możesz rozmawiać. Dzięki ciekawym zagadnieniom jakie poruszamy na zajęciach będziesz w stanie swobodnie rozmawiać z każdą hiszpańskojęzyczną osobą.  Nauczymy Ciebie jak swobodnie rozmawiać po hiszpańsku, jak pokonać barierę mówienia w języku obcym.  Zdajemy sobie sprawę z tego, jaki jest cel. Nasza doświadczona kadra prowadzi kursy hiszpańskiego online  dla dzieci, młodzieży i dorosłych.  Możesz wybrać czy chcesz się uczyć indywidualnie czy też w małych grupach cztero osobowych. Nie jesteś przekonany / przekonana czy taka forma nauki języka hiszpańskiego jest dla Ciebie odpowiednia? Wypełnij formularz, zgłoś się do nas, a po próbnym spotkaniu będziesz widzieć, że jesteś w najlepszych rękach. Sprawdź nas i dołącz do naszej hiszpańskiej rodziny :)! 

KURS INDYWIDUALNY MOŻNA ROZPOCZĄĆ W DOWOLNYM MONECIE – NIE WYMAGAMY PODPISYWANIA UMOWY!

Z nami na kursach online masz pełną dowolność,  wybierz sobie nauczyciela z którym chcesz pracować:

  • Agnieszka –  założycielka szkoły i autorka książek po hiszpańsku. 
  • Luciana  certyfikowana nauczycielka hiszpańskiego, pełna energii kobieta z Argentyny, mówiąca po polsku oraz angielsku!
  • Aleksandra – najmłodsza w naszej ekipie, absolwentka dwujęzycznej szkoły z ogromną pasją nauczy hiszpańskiego twoje dziecko.
kurs online dla dorosłych

Pomagamy ludziom uczyć się hiszpańskiego online poprzez codzienne lekcje. Możesz dostosować kurs do własnych potrzeb. Ucz się hiszpańskiego raz dwa razy a nawet codziennie! Dzięki technikom szybkiej nauki języka jakie stosujemy w naszej szkole nauczymy Cię języka hiszpańskiego szybko, skutecznie i zabawnie. Koszt zajęć jest uzależniony od ilości godzin. Cena kursu indywidualnego  waha się między 60-70 zł (60 min.) Natomiast kurs grupowy to tylko 25 zł za 60 min. (grupy max. 4 osobowe)

  • NOWY NABÓR! START KURSU 17.01.2022 – WYMAGANE PODPISANIE UMOWY NA SEMESTR BĄDŹ PŁATNOŚĆ Z GÓRY.

 

Skorzystaj ze specjalnej oferty hiszpański dla dzieci, nauka poprzez zabawę z przyjaznym nauczycielem. Ucz się hiszpańskiego z najlepszą nauczycielką hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży. Nauka poprzez zabawę z pewnością będzie skuteczna dla Twojego dziecka. Ciekawy dobór tematów dla młodzieży nie tylko zachęci do nauki hiszpańskiego ale również sprawi, że hiszpańskie stanie się pasją. 

Jesteśmy i nauczymy Cię hiszpańskiego.

Skorzystaj z poniższego formularza. W przypadku problemu z wyborem poziomu, zaznacz opcje Potrzebuje pomocy z doborem poziomu. Skontaktujemy się z tobą i razem dobierzemy ofertę.

[elementor-template id="2407"]